معرفی همایش
دانشگاه علوم پزشکی کردستان با همکاری مرکز تحقیقات میکروبشناسی بالینی استاد البرزی افتخار دارد " دهمین کنگره بین المللی میکروبشناسی بالینی " را در تاریخ های 6، 7 و 8 مهرماه 1395 در شهر سنندج برگزار نماید. این کنگره از سال 1385 و به همت استاد بزرگوار جناب آقای دکتر البرزی بصورت سالانه برگزار می گردد. در این کنگره آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی جمع کثیری از پژوهشگران داخلی و تعدادی از پژوهشگران صاحب نظر خارج  از کشور ارایه می گردد.  بعد از برگزاری سه دوره اول  همایش در شیراز، با هدف  معرفی و توانمندسازی سایر مراکز این کنگره یک سال در میان در سایر شهرها برگزار شده است. دانشگاههای علوم پزشکی اصفهان، مشهد و تبریز به ترتیب پذیرای برگزاری همایشهای چهارم، ششم و هشتم بوده اند.حضور اساتید بزرگوار و پژوهشگران و دانشجویان گرامی مایه افتخار و سرافرازی برگزارکنندگان کنگره خواهد بود.
سخنرانان کلیدی:
حامیان کنگره:
پوستر همایش
لیست مقالات پذیرفته شده

جهت دریافت و مشاهده لیست مقالات پذیرفته شده در دهمین کنگره بین المللی میکروبیولوژی بالینی بر روی لینکهای زیر کلیک نمایید.

لیست مقالات پذیرفته شده بصورت پوستر

اطلاعیه

با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با مدیریت هتل چهارستاره شادی سنندج،جهت رفاه حال مهمانان شرکت کننده در دهمین کنگره بین المللی میکروبیولوژی بالینی ایران ،مقرر گردید جهت اسکان این عزیزان 20 %تخفیف در نظر گرفته شده است
لیست زمانبندی مقالات(پوستر)
 
شرکت کنندگان محترم ،جهت مشاهده لیست زمانبندی مقالات پوستر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
 
کردستان گهواره دانش و فرهنگ: