شبکه بهداشت

آخرین اخبار

برنامه های مصوب هفته سلامت سالمندان با شعار "تحکیم حقوق سالمندان"

مرکزبهداشت شهرستان کامیاران به مناسبت بزرگداشت هفته سلامت سالمندان در هفتم مهرماه و در راستای شعار سال " تحکیم حقوق سالمندان" با برگزاری کمیته های درون بخشی و برون بخشی اقدام به تصویب مجموعه برنامه های متنوعی به منظور ارتقای اگاهی جامعه در تکریم از سالمندان نمود.

سه‌شنبه 3 مهر 1397

بازدید دکتر سید مهدی فرشادان نماینده سنندج ،دیواندره و کامیاران از بیمارستان سینا

نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی وضعیت خدمات رسانی و آشنایی نزدیک با مشکلات و موانع موجود در بیمارستان سینا شهرستان کامیاران از این مرکز بازدید کرد.

پنجشنبه 29 شهریور 1397

برگزاری دومین کمیته ارزیابی رسانه های آموزشی تولید شده در مرکزبهداشت شهرستان کامیاران

در راستای بررسی و ارزیابی رسانه های تولید شده در مرکزبهداشت شهرستان کامیاران و راههای ارتقای کمی و کیفی رسانه های تولیدی دومین کمیته ارزیابی رسانه ها در سال 1397 با حضور کارشناسان مسئول واحد ستاد مرکزبهداشت این شهرستان برگزار گردید.

سه‌شنبه 27 شهریور 1397

برگزاری دوره آموزشی انواع مواد مخدر و پیامدهای سوءآن

به منظور ارتقای آگاهی کارشناسان بهداشتی مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در زمینه شناسایی انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی و آشنایی با اثرات سوءآنها ، دوره آموزشی "مواد مخدر وپیامدهای سوءآن " برگزارگردید.

پنجشنبه 22 شهریور 1397

جلسه برون بخشی تشکیل کانون سلامت محلات در شهرکامیاران برگزار گردید

با حضور معاون فرماندار شهرستان کامیاران، ریاست مرکزبهداشت ،ریاست شورای اسلامی و نماینده شهرداری شهر کامیاران راههای همکاری در راستای ایجاد کانون سلامت محلات در شهر کامیاران برگزار گردید.

پنجشنبه 22 شهریور 1397

همایش شهرستانی بررسی راهکارهای تسهیل در امر ازدواج برگزارشد

این همایش به منظور بررسی راهکارهای تسهیل در امر ازدواج جوانان در شهرستان کامیاران توسط ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به ریاست اداره ورزش و جوانان با همکاری فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان ، کمیته امداد امام(ره)، بهزیستی، شهرداری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، و تبلیغات اسلامی برگزار شد.

سه‌شنبه 20 شهریور 1397

برگزاری مراسم روزبهورز و تقدیر از بهورزان نمونه

به مناسبت روز بهورز از بهورزان نمونه شهرستان کامیاران طی مراسمی که به همین مناسبت برگزار گردید تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

شنبه 17 شهریور 1397

همزمان با هفته دولت کلنگ احداث ساختمان پایگاه فوریت های پزشکی 115در شهرکامیاران به زمین زده شد

کلنگ احداث ساختمان پایگاه فوریت های پزشکی 115 کد 1 شهرکامیاران همزمان با هفته دولت و با حضور مسئولین و مدیران سازمانها و منصور اسدی خیّر عرصه سلامت در ضلع غربی بیمارستان سینان به زمین زده شد.

چهارشنبه 7 شهریور 1397

اهدای یک دستگاه یونیت دندانپزشکی توسط خیّر دندانپزشک به مرکزخدمات جامع سلامت شماره یک

دکتر زینب یوسفوند دندانپزشک خیّر با اهدای یک دستگاه یونیت دندانپزشکی به ارزش 14 میلیون تومان به مرکزخدمات جامع سلامت شماره یک شهرستان کامیاران دسترسی گروه های هدف در برنامه سلامت دهان و دندان این مرکز را به خدمات دندانپزشکی ارتقاء دادند.

یکشنبه 4 شهریور 1397

برگزاری جلسه شورای بهورزی در مرکزبهداشت شهرستان کامیاران

جلسه شورای بهورزی با حضور ریاست مرکزبهداشت، نمایندگان بهورزان، مسئول واحد گسترش در محل دفتر ریاست مرکزبهداشت این شهرستان در راستای بررسی مشکلات بهورزان تشکیل گردید.

شنبه 3 شهریور 1397