شبکه بهداشت

آخرین اخبار

برگزاری جلسه به منظور جانمایی پد هلیکوپتر فوریتهای پزشکی 115

این جلسه با حضور مدیر منابع فیزیکی و عمرانی دانشگاه ،مدیر فوریتهای پزشکی 115دانشگاه و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران در محل بیمارستان سینا این شهرستان برگزار گردید.

دوشنبه 28 آبان 1397

بازدید کارشناسان واحد بازرسی دانشگاه از مراکز تابعه کامیاران

کارشناسان واحد مدیریت بازرسی ،ارزیابی عملکرد و پاسخ دهی به شکایات دانشگاه به همراه سرپرست شبکه بهداشت و درمان کامیاران به منظور ارزیابی شاخص های سلامت اداری از مراکزخدمات جامع سلامت روستایی گازرخانی ، خانه بهداشت چرسانه و بیمارستان سینا بازدید نمودند.

دوشنبه 28 آبان 1397

توسعه سلامت استان نیازمند همگرایی بیشتر مدیران

سید احسن علوی نماینده مردم شهرستانهای سنندج-کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با حضور در شبکه بهداشت و درمان کامیاران عنوان نمود،توسعه سلامت در استان به ویژه شهرستان کامیاران نیازمند همگرایی بیشتر مدیران می باشد.

پنجشنبه 24 آبان 1397

تبریک روز رادیولوژی

سید منصور هاشمی نسب مدیر شبکه بهداشت و درمان کامیاران با حضور در بخش رادیولوژی بیمارستان سینا این شهرستان با اهدای شاخه گل ،روز رادیولوژی را به کارکنان رادیولوژیست این بیمارستان تبریک گفت .

یکشنبه 20 آبان 1397

بازدید سید منصور هاشمی نسب از تأسیسات آبی شهرکامیاران

سید منصور هاشمی نسب سرپرست شبکه بهداشت و درمان در راستای برنامه پدافند غیر عامل با همراهی مدیر امورآب و فاضلاب شهری کامیاران از تأسیسات آبی این شهر بازدید میدانی نمود .

دوشنبه 14 آبان 1397

بازدید و کنترل بهداشتی مدارس شبانه روزی شهرستان کامیاران

کارشناسان واحد سلامت محیط و بهداشت مدارس مرکزبهداشت شهرستان کامیاران، طی اکیپی مشترکی بازدید بهداشتی از مدارس شبانه روزی را با بازدید و بررسی وضعیت بهداشتی دو مدرسه شبانه روزی در سطح شهرکامیاران آغاز نمودند.

یکشنبه 13 آبان 1397

حماسه حضورکارکنان شبکه بهداشت و درمان کامیاران در مراسم راهپیمایی13 آبان

کارکنان شبکه بهداشت و درمان همگام و همصدا با مردم و دانش آموزان سراسر میهن ایرانی اسلامی حضوری پرشور در حماسه 13 آبان از خود به نمایش گذاشتند.

یکشنبه 13 آبان 1397

مانور پدافند غیر عامل در کامیاران برگزار شد

در آخرین روز از هفته پدافند غیرعامل، مانوری با همین عنوان در دبیرستان رازی کامیاران برگزار شد.

شنبه 12 آبان 1397

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با اصول برچسب گذاری مواد غذایی ،آرایشی و بهداشتی

دوره آموزشی آشنایی با اصول برچسب گذاری موادغذایی ، آرایشی و بهداشتی با تدریس کارشناسان معاونت غذا و دارو و حضور کارکنان بهداشت محیط و بهداشت عمومی مرکزبهداشت شهرستان کامیاران برگزار گردید.

چهارشنبه 9 آبان 1397

آغازطرح ملی مکمل یاری در مدارس دخترانه شهرستان کامیاران

آیین افتتاحیه طرح آهن یاری و مکمل یاری ویتامین دی در مدارس دخترانه به صورت نمادین در مدرسه دخترانه فاطمه الزهرا شهرکامیاران با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان ، سرپرست مرکز بهداشت ،اعضای شورای اسلامی و معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش این شهرستان آغاز شد.

دوشنبه 7 آبان 1397