شبکه بهداشت

آخرین اخبار

معدوم سازی 137جام قلیان و پلمپ 6 قهوه خانه غیرمجاز در شهرستان کامیاران

مرکزبهداشت شهرستان کامیاران با همکاری دایره اماکن نیروی انتظامی و دادگستری این شهرستان اقدام به جمع آوری و سوزاندن137 جام قلیان و پلمپ 6قهوه خانه غیر مجاز نمود.

شنبه 23 تیر 1397

کمک 250میلیون ریالی نیک اندیش خیّر عرصه سلامت جهت تجهیز بیمارستان سینا

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران از اهدای 250میلیون ریال توسط نیکوکار عرصه سلامت ،برای تجهیز و هزینه در بیمارستان این شهرستان خبرداد.

چهارشنبه 20 تیر 1397

تقدیر از فرمانده ایستگاه ایست بازرسی شهید میرجلیلی شهرکامیاران

سرپرست مرکزبهداشت شهرستان کامیاران با حضور در ایستگاه ایست و بازرسی شهید میر جلیلی وتقدیم لوح سپاس از تعاملات خوب این فرماندهی تقدیر به عمل آورد.

پنجشنبه 7 تیر 1397

معدوم سازی بیش از 10تن مواد غذایی غیر قابل مصرف در شهرستان کامیاران

بیش از 10 تن موادغذایی غیرقابل مصرف که طی 9 ماه گذشته در بازدید از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی سطح شهرستان کامیاران توسط بازرسان بهداشت محیط کشف و ضبط شده بود معدوم گردید.

پنجشنبه 31 خرداد 1397

برگزاری آئین اختتامیه محفل انس با قرآن کریم

آئین اختتامیه محفل انس با قرآن کریم با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران ، مسئولین امور عمومی و حراست ، ماموستاهای آئینی و کارکنان ستاد شبکه و مرکزبهداشت برگزار گردید.

پنجشنبه 24 خرداد 1397

پذیرای از 1200روزه دار در ماه مبارک رمضان با توزیع آش افطاری

به مناسبت ماه مبارک رمضان شورای اقامه نماز شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران با همکاری مسئولین و کارکنان این شبکه اقدام به پخت و توزیع آش افطاری در بین کارکنان و مردم روزه دارنمود.

سه‌شنبه 22 خرداد 1397

حضور پرشور مسئولین و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران درراهپیمایی روز جهانی قدس شریف

مسئولین و کارکنان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کامیاران همگام با ملت شریف ایران با مشت های گره کرده در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند و انزجار خود را از دولت های استکباری و متجاوز به حقوق مظلومین و ستمدیدگان اعلام و بار دیگر با آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) تجدید میثاق نمودند.

جمعه 18 خرداد 1397

برگزاری جلسه انتخاب زمین و مکان یابی بیمارستان 100تختخوابی شهرستان کامیاران

به منظور احداث بیمارستان 100تختخوابی در شهرستان کامیاران جلسه انتخاب زمین و مکان یابی محل احداث این بیمارستان باحضور نماینده مردم شهرستانهای سنندج،کامیاران ودیواندره در مجلس شورای اسلامی ، مدیر عامل و معاون شرکت مادرتخصصی توسعه و تجهیز مراکزبهداشتی درمانی و تجهیزات پزشکی کشور، مدیر دفتر فنی دانشگاه ،مدیر شبکه بهداشت و درمان ، فرماندار، اعضای شورای اسلامی این شهرستان و جمعی از مسئولین ذی ربط در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان کامیاران برگزار گردید.

یکشنبه 13 خرداد 1397

برگزاری اولین مجمع سلامت در شهرستان کامیاران با حضورمعاون اجتماعی دانشگاه

با حضور معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ، مدیر شبکه بهداشت و درمان ،معاون فرماندار و رؤسای ادارات شهرستان کامیاران اولین مجمع سلامت در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

چهارشنبه 2 خرداد 1397

کشف و ضبط 23210 کیلوگرم خرمای غیر قابل مصرف انسانی

طی همکاری دوجانبه مرکزبهداشت شهرستان کامیاران و نیروی انتظامی این شهرستان مقدار 23210کیلوگرم خرمای غیر قابل مصرف انسانی کشف و ضبط گردید.

چهارشنبه 2 خرداد 1397