شبکه بهداشت

آخرین اخبار

بازدید از ایستگاه سلامت اورژانس 115 شهرستان کامیاران

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران از ایستگاه سلامت اورژانس 115 این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

یکشنبه 27 اسفند 1396

جلسه هم اندیشی با مجمع خیرین سلامت برگزار گردید

این جلسه در راستای گزارش مجمع خیرین سلامت شهرستان کامیاران از آخرین اقدامات اعضای هیأت مؤسس مجمع و با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان و جمعی از مسئولین این شبکه برگزار گردید.

یکشنبه 27 اسفند 1396

جلسه هماهنگی کشیک نوروزی سال1397برگزار گردید

دکتر آوات کریمی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران در جلسه هماهنگی ستاد کشیک نوروزی ، به ارائه خدمات بهداشتی درمانی مناسب در روزهای پایانی سال 1396و ایام تعطیلات نوروز تأکید نمودند و اهمیت نظارت تیم ستادی کشیک نوروزی بر فعالیتهای مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی و بیمارستان و پایگاه های امدادی فوریتهای پزشکی را خاطرنشان کردند.

شنبه 26 اسفند 1396

کاهش 71 درصدی حوادث چهار شنبه سوری در شهرستان کامیاران

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران گفت: میزان مصدومیت چهارشنبه سوری امسال در مقایسه با سال گذشته 71 درصد کاهش داشته که این مهم بیانگر ارتقای فرهنگ ایمنی شهروندان و تأثیر آموزش در تغییر رفتار مردم می باشد.

چهارشنبه 23 اسفند 1396

دیدار با خانواده معظم شهدا

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران با همراهی جمعی از پرسنل شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از خانواده شهید گرانقدر نعمت الله صالحی دیدار به عمل آوردند.

یکشنبه 20 اسفند 1396

اجرای برنامه مراقبت دوره سالمندی در کمیته امداد امام خمینی(ره)

سالمندان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کامیاران مورد مراقبت دوره سالمندی در سطح پزشک و مراقب سلامت قرار گرفتند.

دوشنبه 7 اسفند 1396

آزمون جامع آگاهی سنجی بهورزان و مراقبین سلامت برگزار گردید

این آزمون در مرکزبهداشت شهرستان کامیاران همزمان با سایر شهرستانهای استان کردستان به منظور ارزیابی وضعیت میزان آگاهی بهورزان و مراقبین سلامت شاغل در خانه های بهداشت و پایگاه های سلامت شهری مرکزبهداشت این شهرستان به عمل آمد.

شنبه 5 اسفند 1396

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرکامیاران برگزار شد

این همایش با حضور جمع زیادی از مردم شهر کامیاران به مناسبت ارج نهادن به ورزش های همگانی و همزمان با چهارمین روز از هفته سلامت مردان ایرانی برگزار گردید.

جمعه 4 اسفند 1396

دوره آموزشی خودمراقبتی در مقابله با استرس شغلی

این دوره آموزشی یک روزه در راستای خودمراقبتی سازمانی جهت پرسنل اداره گاز شهرستان کامیاران در مرکزبهداشت این شهرستان برگزار گردید.

چهارشنبه 2 اسفند 1396

تقدیر از تیمهای برتر فوتسال جام فجر

مراسم تقدیر از بازیکنان دو تیم برتر فوتسال جام فجر و 5400 شهید استان کردستان در دفتر مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران برگزار گردید.

دوشنبه 30 بهمن 1396