شبکه بهداشت

آخرین اخبار

بازدید دکتر سیامک واحدی ریاست دانشگاه از شبکه بهداشت و درمان کامیاران

دکتر سیامک واحدی و هیأت همراه با حضور در دفتر مدیر شبکه کامیاران در جریان اقدامات مدیریتی این شبکه در راستای اجرای برنامه های بهداشتی و درمانی در این شهرستان قرار گرفتند.

چهارشنبه 26 دی 1397

برگزاری همایش زایمان طبیعی در کامیاران

همایش زایمان طبیعی و سلامت مادر و نوزاد با هدف ترویج فرهنگ زایمان طبیعی با حضور ریاست بیمارستان سینا ،مسئول بلوک زایمان ، متخصص زنان و زایمان این بیمارستان و مادران باردار در سالن آمفی تئاتر این شهرستان برگزار شد.

سه‌شنبه 25 دی 1397

برگزاری مراسم گرامیداشت روز پرستار در کامیاران

به مناسبت سالروز ولادت فرخنده حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان ،فرماندار، امام جمعه ،ریاست بیمارستان ، پرستاران و کادر درمان بیمارستان سینا و جمعی کثیری از مسئولین ادارات و نهادهای سطح شهرستان کامیاران، در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای این شهرستان، مراسم گرامیداشت روز پرستار به منظور تجلیل از مقام پرستار به ویژه پرستاران بیمارستان سینا برگزار شد.

دوشنبه 24 دی 1397

فرماندارکامیاران به مناسبت روز پرستار با پرستاران بیمارستان سینا دیدار نمود

دکتر مسعود الماسی فرماندار با همراهی امام جمعه و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران به مناسبت گرامیداشت میلاد اسوه صبر و پایداری، حضرت زینب(ع)و روز پرستار، به دیدار پرستاران بیمارستان سینا رفت و ضمن تبریک این روز، به مشکلات و مسائل آنان گوش فرا داد.

یکشنبه 23 دی 1397

برگزاری چهارمین کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی در شهرستان کامیاران

این نشست با ریاست مسعود الماسی فرماندار و با حضور مدیرشبکه بهداشت و درمان ، ریاست مرکزبهداشت و سایر ادارات و نهادهای شهرستان در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

پنجشنبه 20 دی 1397

برگزاری آزمون آگاهی سنجی برنامه بحران و کاهش خطر بلایا

این آزمون به منظور ارزیابی میزان آگاهی بهورزان ،مراقبین سلامت و مسئولین برنامه بحران در مراکز شهری وروستایی از برنامه های بحران و کاهش خطر بلایا برگزار گردید.

پنجشنبه 20 دی 1397

پایش استانی اعتبار بخشی بیمارستان سینای شهرستان کامیاران

این پایش با حضور دکتر انوش آریانژاد سرپرست اموربیمارستانها و تعالی خدمات بالینی دانشگاه علوم پزشکی کردستان و کارشناسان مربوطه و با همراهی سرپرست شبکه بهداشت و درمان کامیاران از تمامی بخش ها و واحدهای بیمارستان سینا به عمل آمد.

چهارشنبه 12 دی 1397

بازدید اعضاء SIP استان از برنامه کنترل عفونت اچ آی وی درکامیاران

در این بازدید اعضاء SIP استان عملکرد شرکای اصلی چهارمین برنامه استراتژیک ملی کنترل بیماری HIV درشهرستان کامیاران را مورد پایش و ارزیابی قرار دادند.

سه‌شنبه 11 دی 1397

برگزاری دوره آموزشی سلامت روان ویژه بانوان شاغل در اد ارات

این دوره آموزشی به منظور توانمند سازی نماینده بانوان شاغل در ادارت با همکاری شبکه بهداشت و درمان و فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

دوشنبه 10 دی 1397

حضور پرشور مسئولین و کارکنان شبکه بهداشت ودرمان کامیاران در حماسه بصیرت 9 دی

مسئولین و کارکنان شبکه بهداشت و درمان کامیاران باحضور پرشکوه و گسترده خود همگام و همراه با سایر اقشار مردم درمراسم گرامیداشت حماسه نهم دی “سالروز بصیرت و آگاهی و روز میثاق امت با ولایت “بار دیگر با آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) تجدید بیعت نمودند.

یکشنبه 9 دی 1397