رهبری

بدنه خبر

کسب رتبه برتر دانشگاه در حوزه خدمات الکترونیکی و تحول دیجیتالی در نظام اداری پنجشنبه، 3 آبان 1397

دانشگاه علوم پزشکی کردستان در حوزه خدمات الکترونیکی و تحول دیجیتالی در نظام اداری در میان کلیه دستگاههای اجرایی استان، عنوان "برتر" را کسب نمود.

به گزارش وب دا، دانشگاه علوم پزشکی کردستان به دلیل این عملکرد مثبت در بین کلیه دستگاههای اجرایی سطح استان، به عنوان "برتر" انتخاب و از طرف مدیر کل دبیرخانه مرکزی ریاست جمهوری مورد تقدیر قرار گرفت.

 
 
 

حسین ملایجردی در متن این پیام آورده است:

 تعالی و پیشرفت از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران است و همین امر ضرورت تحقیق، توسعه و ارتقای کیفیت خدمات با بهره گیری درست از فرصت ها و ظرفیت های کشور را امری اجتناب ناپذیر ساخته است.

اکنون که دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کردستان در سال حمایت از کالای ایرانی و با تأسی از فرمایشات و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و در سایه اراده و برنامه ریزی به عنوان دانشگاه برتر در حوزه خدمات الکترونیکی و تحول دیجیتالی در نظام اداری برگزیده شده است، بر خود واجب می دانم زحمات شما را ارج نهاده و با اهدای این لوح تقدیر، مراتب قدردانی خود را از بذل تلاش های مجدانه تان در راه خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ابراز نمایم.

امیدوارم با استفاده از فرصت ها، گام های استوارتری برای اعتلاء و شکوفایی دولت الکترونیک بردارید.

گفتنی است در راستای این موفقیت، در مراسمی در استانداری کردستان از رئیس دبیرخانه و نیز مدیر فن آوری و اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی کردستان تقدیر به عمل آمد. 

 
پورتال اخبار