رهبری

بدنه خبر

پیشرفت مطلوب پروژه خیرساز پایگاه فوریت های پزشکی کامیاران سه‌شنبه، 29 آبان 1397

میزان پیشرفت پروژه خیرساز پایگاه فوریت های پزشکی کامیاران مطلوب و قابل قبول است.

به گزارش وب دا، مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان کردستان ضمن اعلام این خبر، گفت: آقای منصور اسدی خیر محترم سلامت از پرسنل خدوم شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران در اقدامی خداپسندانه و بمنظور زنده نگاه داشتن یاد و نام فرزند مرحوم خود، آرمین اسدی دانشجوی پرستاری که در حادثه رانندگی جانش را از دست داد، هزینه ساخت پایگاه فوریتهای پزشکی کد یک شهری در زمینی به مساحت 104 متر مربع و در دو طبقه براساس نقشه تیپ سه کشوری را متقبل شد.

 
 
 

مهدی علی مسیمر اظهار داشت: میزان پیشرفت پروژه مذکور که کلنگ زنی آن در هفته دولت سالجاری با حضور فرماندار، شهردار، مدیران شهرستانی و جمعی از خیرین و معتمدین محلی انجام شد، مطلوب ارزیابی گردید.

وی افزود: مسئولین شهرستان کامیاران حاضر در مراسم کلنگ زنی، کلیه هزینه های صدور مجوزهای پروانه ساختمانی را، رایگان اعلام کردند.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان تصریح کرد: مجمع خیرین سلامت استان کردستان این اقدام ایثارگرانه خیر ارجمند را ارج نهاده و از درگاه خداوند منان برای خیر گرانقدر و خانواده مکرم ایشان صحت و سلامتی و عاقبت به خیری و حُسن ثواب و برای فرزند متوفی، رضوان نعیم تمنا می نماید.  

 
پورتال اخبار