رهبری

بدنه خبر

کسب رتبه برتر معاونت غذا و داروی دانشگاه در زمینه پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز در سال 1397 یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398

معاونت غذا و داروی دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی کردستان از سوی استاندار کردستان به واسطه کسب رتبه برتر در زمینه پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال 1397 با اهداء لوح، مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش وب دا، مهندس بهمن مرادنیا در این لوح تقدیر آورده است:

بی تردید هر نظامی برای دستیابی به اقتصادی با ثبات، کارآمد و پویا باید توانایی رصد، برنامه ریزی و اجرای برنامه های حوزه اقتصاد را داشته باشد. لزوم مبارزه هدفمند و جدی با قاچاق کالا و ارز به منظور پیشگیری از هدر رفت منابع و برقرار امنیت اقتصادی از اساسی ترین کارهای لازم در کشور برای نیل به پیشرفت و توسعه همه جانبه می باشد.

از آنجاییکه بررسی عملکردی دستگاه های عضو کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز به صورت سالانه برابر شاخص های ابلاغی از سوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز صورت می پذیرد آن اداره کل در سال 97 که مزین به شعار حمایت از کالای ایرانی می باشد با رعایت اصل شایستگی موفق به "کسب رتبه برتر" در سطح استان گردیده که این مهم جز با عزم جدی و برنامه ریزی مناسب برای مبارزه با این پدیده شوم محقق نمی گردد.

بایسته است به شکرانه این توفیق در اجرای بهینه امور و همچنین تعامل مناسب با دستگاه های عضو کمیسیون از تمامی تلاش ها و کوشش های جنابعالی و همکارانتان برای نیل به اهداف والای نظام و اهداف ستاد مرکزی تقدیر و تشکر نمایم. امید انکه در راه اعتلای اقتصاد کشور عزیزمان بیش از پیش موفق باشید.

 
 
پورتال اخبار