رهبری

بدنه خبر

تجلیل مردم شهر اورامان تخت از دکتر وحید یوسفی نژاد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان یکشنبه، 26 خرداد 1398

نماینده محترم مردم شریف مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، بخشدار و جمع کثیری از مردم اورامان تخت به جهت تخصیص یک دستگاه آمبولانس پیشرفته و فراهم نمودن زیرساختهای احداث درمانگاه شبانه روزی، طی مراسمی از سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان تقدیر نمودند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن تشکر از مردم و مسئولین منطقه اورمان و شهر اورامان تخت، گفت: مهمترین هدف و اولویت ما در دانشگاه علوم پزشکی کردستان، در دسترس بودن خدمات بهداشتی و درمانی برای همه و در هر نقطه بویژه مناطق محروم استان همراه با بهترین کیفیت، می‌باشد.

دکتر وحید یوسفی نژاد گفت: هدف از حضور اینجانب و جمعی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه و همچنین مدیر و مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد در شهر اورامان تخت، شناسایی مشکلات و نیز نقاط قوت سیستم بهداشتی درمانی در این منطقه است تا با استفاده از این اطلاعات و تجربیات، بهترین خدمات را در جهت ارتقای وضعیت سلامتی مردم عزیز این منطقه ارائه دهیم.

در این مراسم به نمایندگی از مردم شهر اورامان تخت توسط امام جمعه، بخشدار و نماینده محترم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی از سرپرست دانشگاه به جهت تخصیص یک دستگاه آمبولانس پیشرفته و فراهم نمودن زیرساختهای احداث درمانگاه شبانه روزی، تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

@muksarvabad
 
 
منبع: روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد
 
پورتال اخبار