رهبری

بدنه خبر

برگزاری اولین مجمع عمومی انجمن حمایت از بیماران و بیمارستان کوثر سنندج (مجمع خیرین) سه‌شنبه، 28 خرداد 1398
اولین جلسه مجمع عمومی انجمن حمایت از بیماران و بیمارستان کوثر سنندج با هدف برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرسان  در مورخ 98/03/25 در دفتر ریاست این مرکز با حضور جناب آقای دکتر کندایی مشاور محترم ریاست دانشگاه و همچنین جناب آقای دکتر امجدی ریاست محترم مرکز آموزشی در مانی کوثر ، جناب آقای آریاپور مدیر محترم داخلی مرکز ، سرکار خانم آقاجانی نماینده محترم قانونی امور اجتماعی استانداری و تعداد 30 نفر  از افراد خیر و معتمد شهرستان که سابقه همکاری و فعالیت نیکوکاری و خیریه را با این مرکز داشته اند ، برگزار گردید.  
 در ابتدای این جلسه ضمن خوشامدگویی و تشکر از حاضرین در جلسه ،  قرائت بخشهایی از اساسنامه انجمن خیریه حمایت از بیماران و بیمارستان توسط آقای آدابی صورت گرفت. در ادامه جلسه تعداد 12 نفر از حاضرین جهت حضور در هیات مدیره کاندید شدند و به هر یک از اعضا جهت معرفی مختصر خود زمان داده شد و در نهایت فرایند رای گیری توسط تعرفه های ممهور آغاز گردید. 

پس از شمارش آرا با نظارت نماینده استانداری اقدام گردید که در نهایت به ترتیب آقای دکتر شکراله زندی ، علی اشرف زانیار ، جلال شریعتی ، خانم رویا ذولفقاری ، آقای جلیل آدابی به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و آقای اشکان مفاخری و خانم سعادت حجاریان به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند. بازرس اصلی آقای پرویز رعدی و بازرس علی البدل نیز اقای حسین عثمانی انتخاب شد.

 پس از جلسه انتخابات هیئت مدیره جلسه ای نیز با حضور این افراد در خصوص انتخابات داخلی هیئت مدیره انجام گرفت که طی آن جناب آقای زانیار به عنوان مدیر عامل انجمن ، جناب اقای دکتر زندی به عنوان نایب رئیس، آقای آدابی به عنوان خزانه دار، آقای رعدی به عنوان بازرس و آقای محمدی به عنوان دبیر انجمن انتخاب گردیدند. 
 
 
 
منبع: روابط عمومی مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی کوثر سنندج
 
پورتال اخبار