رهبری

بدنه خبر

برگزاری مسابقه پینگ پنگ با شعار ورزش دشمن اعتیاد یکشنبه، 2 تیر 1398
‍ ❌برگزاری مسابقه ورزشی با شعار "ورزش دشمن اعتیاد"  
 
♦️به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بیجار: روز چهارشنبه 29 خرداد ماه به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر یک دوره مسابقه ورزشی در رشته پینگ پنگ توسط واحد بهداشت روان با همکاری هیئت پینگ پنگ بیجار در رده سنی آزاد آقایان برگزار گردید.
 
♦️ایرج علی غفاری کارشناس مسئول واحد بهداشت روان شبکه بهداشت هدف از برگزاری این مسابقه را مهم دانستن نقش ورزش در مقابله و پیشگیری از اعتیاد ارزیابی نمود.
 
♦️وی با اشاره به اینکه ورزش یک رویداد محبوب میان اقشار مختلف مردم به ویژه نوجوانان و جوانان می باشد خاطر نشان کرد: از این پتانسیل مهم باید در جهت پیشگیری و کنترل پدیده اعتیاد بهره گرفت.
 
♦️علی غفاری در ادامه اظهار نمود: انجام تمرینات ورزشی و فعالیت های بدنی منظم علاوه بر اینکه سلامت جسمی افراد را تامین می سازد ، سلامت روحی و روانی را نیز فراهم می آورد که همین مسئله شادابی، افزایش تمرکز و ارتقای قوای ذهنی و حافظه را در ورزشکاران افزایش داده و مانعی قوی در گرایش به بسیاری از رفتارهای آسیب زا و مخرب به ویژه مصرف مواد مخدر خواهد شد.
 
♦️علی غفاری در پایان ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با استفاده از پتانسیل موجود ورزشی شهرستان و حضور فعالان این عرصه با همکاری سایر نهادها و دستگاه های مرتبط و حمایت و همراهی همشهریان" شعار ورزش دشمن اعتیاد" را در عمل ثابت کرده تا از این طریق بتوانیم نقش موثر و گامهای سازنده ای را در کاهش و کنترل اعتیاد برداریم.
 
 
 
منبع: روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بیجار
 
پورتال اخبار