رهبری

بدنه خبر

مراسم تودیع و معارفه مدیریت مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی قدس سه‌شنبه، 18 آبان 1395

مراسم تودیع و معارفه مدیریت مرکز قدس در تاریخ 95/08/18 با حضور ریاست و پرسنل مرکز برگزار شد.

در این مراسم آقای دکتر یوسفی نژاد طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از آقای سعیدی، حضور آقای مارابی را به عنوان مدیریت این بیمارستان تبریک گفت و تصریح کرد: قطعاً برگزاری اینگونه مراسم و مناسبت‌ها نه به عنوان مراسم تودیع و معارفه، بلکه به نوعی جابجایی مسئولیت هاست.

دکتر یوسفی نژاد سپس با اشاره به فعالیتهای جاری بیمارستان عنوان نمود: با توجه به فعالیتهای توسعه ای در زمینه های عمرانی و آموزشی در بیمارستان نیاز به حمایت و همکاری دوچندان با مدیریت بیمارستان احساس می شود تا بتوان در دستیابی به اهداف پیش رو موفق ظاهر شد.

ریاست محترم بیمارستان همچنین با اشاره به جایگزینی مدیریت جدید از مجموعه بیمارستان افزود: قطعاً مسأله جایگزین پروری در بیمارستان با تاکید بر توانمندسازی پرسنل از اهداف ایشان در این مرکز می باشد و ابراز امیدواری کرد بتواند در این راستا گام های موثری بردارد.

 

دکتر یوسفی نژاد در پایان سخنان خود ضمن تاکید بر لزوم توجه به کیفیت خدمات بیمارستان جهت ارتقا سطح خدمات به بیماران روانپزشکی؛ مسأله اعتبار بخشی را از مسائل مهم پیش رو عنوان نمودند.

در ادامه جناب آقای سعیدی نیز طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات یکایک کارکنان بیمارستان به برخی از اهم اقدامات انجام شده در طول دوران مسئولیت خویش اشاره کرد با تاکید بر تفاوت کار در محیط بیمارستان قدس با توجه به وجود همگنی گروهی و یکپارچگی در بین پرسنل، بر بالا بردن و متعالی کردن کیفیت خدمات در این بیمارستان تاکید نمودند.

 

در این مراسم جناب آقای مارابی مدیر جدید بیمارستان با اشاره به اینکه بیماران روانپزشکی جزو فقیرترین و محرومترین قشر بیماران خاص می باشند و کمتر به حقوق این بیماران توجه میشود خاطر نشان کرد تمام انسانها در معرض آسیب های روحی-روانی هستند و با توجه به آمار بالای طلاق، اعتیاد و استفاده نامناسب از رسانه ها تعداد بیماران روانپزشکی درحال افزایش هستند و ما نمی توانیم به صورت جزیره ای نسبت به بیماری روانی نگاه کنیم، بلکه باید دیدی پیشگیرانه نسبت به آن داشته باشیم که پیچیدگی این موضوع مستلزم حضور افراد دلسوز و با تجربه در بطن کار می باشد.

 

در ادامه آقای مارابی ضمن اشاره به وجود ظرفیت ها و پتانسیل بالا در مرکز، به بهره برداری از حداکثر منابع و امکانات جهت رسیدن به اهداف دانشگاه تاکید کرد و اظهار داشت بنده حضور در مدیریت بیمارستان قدس را یک فرصت ویژه می دانم که با جلب مشارکت های همگانی و تقسیم وظایف و مسئولیت ها در راستای چشم انداز بیمارستان گام برداریم.

شایان ذکر است در پایان این مراسم حکم انتصاب مدیریت بیمارستان به آقای مارابی اعطاء و با اهدای لوح تقدیر از تلاش های آقای سعیدی تشکر و قدردانی شد
 
منبع: آموزش بیمارستان قدس
 
پورتال اخبار