رهبری

بدنه خبر

بازدید رئیس دانشگاه از مرکز خدمات جامع سلامت موچش کامیاران سه‌شنبه، 17 مرداد 1396

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی موچش از توابع شهرستان کامیاران بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار وب دا، در این بازدید معاونین توسعه مدیریت و منابع، درمان و بهداشتی و مدیر روابط عمومی دانشگاه، فرماندار، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران و مسئولین شهرستان موچش نیز حضور داشتند.

بازدیدکنندگان بخش های مختلف مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی موچش از جمله پایگاه خدمات ، داروخانه و آزمایشگاه را مورد بازدید قرار دادند.

 
 
 
 
 
 دکتر سیامک واحدی در جریان این بازدید، با پزشکان، کارکنان و مراجعین این مرکز دیدار و از نزدیک در جریان چگونگی ارائه خدمات به مراجعین و بیماران قرار گرفت.

رئیس دانشگاه طی نشستی که با مسئولین در شهرداری شهر موچش برگزار شد، پس از استماع گزارشی از مشکلات موجود در زمینه کمبود تجهیزات، نیروی انسانی و فضاهای فیزیکی درمانی و بهداشتی این شهر، راهنمایی های لازم را در جهت مرتفع نمودن این مشکلات بیان نمود و مقرر گردید که این درخواست طی نامه ای کتبی به دفتر ریاست دانشگاه ارسال و پس از بررسی های لازم و تصویب اجرا گردد.

دکتر واحدی همچنین در جهت تهیه دستگاه رادیولوژی، سل کانتر، دستگاه های آزمایشگاهی و شبانه روزی نمودن داروخانه مرکز خدمات جامع این شهر ( تا ساعت 12 شب) قول مساعد داد.

 
پورتال اخبار