رهبری

بدنه خبر

کسب رتبه نخست دانشگاه در زمینه ارزیابی عملکرد در بین تمامی دستگاه های اجرایی استان چهارشنبه، 29 شهریور 1396

  طبق اعلام رسمی سازمان برنامه و بودجه استان کردستان؛ دانشگاه علوم پزشکی کردستان موفق به کسب رتبه نخست در زمینه ارزیابی عملکرد در سال 95 ، در بین تمامی دستگاه های اجرایی استان گردید.

به گزارش خبرنگار وب دا، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اعلام این خبر، گفت: برنامه ارزیابی عملکرد در راستای اجرای بند (الف) و (ب) ماده (3) آئین نامه اجرایی مواد (81) و (82) قانون مدیریت خدمات کشوری و به منظور سنجش موفقیت دستگاه‌ها در زمینه تحقق اهداف و وظایف محول شده و نیز تکالیف تعیین شده در زمینه نقشه راه و برنامه جامع اصلاح نظام اداری، همه ساله با همکاری دستگاههای اجرایی توسط سازمان، اجرایی شده و مبنای سنجش فعالیت دستگاهها قرار می گیرد.

 

 

سید محی الدین سجادی افزود: ارزیابی عملکرد فرایندی است که با انجام آن یک سازمان می تواند از نقاط ضعف و قوت خود آگاه شده و همچنین تهدیدات و فرصتهای محیطی را شناخته و با تدوین استراتژی لازم باعث پیشرفت و اعتلای خود گردد.

وی اظهار داشت: شاخص های اختصاصی ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی کشور شامل محورهای درمان، بهداشت، تحقیقات و فناوری، آموزش ، غذا و دارو و می باشد.

مدیر روابط عمومی و امور بین المللی دانشگاه برنامه های مهندسی نقش و ساختار دولت، دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری، مدیریت سرمایه انسانی، خدمات عمومی در فضای رقابتی، صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری و استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد را از جمله شاخص های عمومی این ارزیابی برشمرد.

سجادی در پایان اعلام داشت: روابط عمومی دانشــگاه این موفقیت ارزشمند که حاصل زحمات و تلاش های تمامی کارکنان در سراسر استان می باشد را صمیمانه تبریک عرض نموده و از تلاشهای بی دریغ و ارشادات ریاست محترم دانشگاه و زحمات بی شائبه معاون محترم توسعه مدیریت و منابع و همکاران ایشان قدردانی می نماید.

 
پورتال اخبار