استعدادهای درخشان

اطلاعیــــه مهـــــم 9/4/94

قابل توجه کلیه دانشجویانی که برای شرکت در هفتمین المپیاد دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور ثبت نام نموده اند:

آزمون غربالگری در حیطه های 4 گانه ذیل در تاریخ شنبه 20/4/94 رأس ساعت 30/8 صبح در سالن کنفرانس مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی (دانشکده پزشکی) برگزار می گردد. لذا از دانشجویان گرامی خواهشمندیم جهت رفع هرگونه ابهام به اساتید مسئول علمی حیطه طبق جدول ذیل مراجعه نمایند.

   

حیطه

عنوان

اساتید مربوطه

استدلال بالینی

حیطه های ماژور پزشکی عمومی

دکتر عزت الله رحیمی

(گروه داخلی)

تفکر علمی در علوم پایه

Aging

دکتر محمدرامان مولودی

(گروه فیزیولوژی)

مدیریت نظام سلامت

ارزیابی عملکرد نظام سلامت

Performance Evaluation of Health system

دکتر قباد مرادی

گروه آمار و اپیدمیولوژی

مطالعات میان رشته ای سلامت

فلسفه پزشکی

دکتر یداله زارع زاده

گروه توسعه آموزش علوم پزشکی

 
اطلاعیه مهم
به اطلاع کلیه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور می رساند زمان برگزاری آزمون انفرادی کلیه حیطه های نهمین المپیاد علمی (مرحله اول) در تاریخ 5 خرداد ماه 1396 می باشد.
اطلاعیه مهم دفتر استعدادهای درخشان

از کلیه دانشجویان گرامی که علاقمند به شرکت در نهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور می باشند و سال سوم را به پایان رسانده اند، خواهشمند است حداکثر تا تاریخ 30/9/95 (پایان آذرماه) جهت ثبت نام به دفتر استعدادهای درخشان واقع در طبقه اول دانشکده پزشکی واحد EDC مراجعه نمایند.

دفتر استعدادهای درخشان
گزارش عملکرد دفتر استعدادهای درخشان

در سال تحصیلی 93-92 علاوه بر فعالیتهای جاری در دفتر استعدادهای درخشان همانند کارگاههای آموزشی جهت دانشجویان استعدادهای درخشان و تشکیل کمیته های مشورتی متعدد با مشارکت معاونت محترم آموزشی و مدیر محترم مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی، نمایندگان دانشجویان هر دانشکده جهت بررسی مسائل و مشکلات آموزشی و رفاهی دانشجویان در دانشکده ها و بیمارستانهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی کردستان و انعکاس آنها به  روسای محترم دانشکده ها، این مرکز همانند چند سال گذشته اقدام به تشکیل تیم منتخب المپیاد از میان دانشجویان علاقمند و مستعد و داوطلب نموده و با برگزاری فراخوان عمومی و انجام آزمون غربالگری درون دانشگاهی تیم منتخب 9 نفره ای به ششمین المپیاد  علمی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور اعزام نمود که خوشبختانه سه تن از دانشجویان موفق به دریافت مدال گردیدند. آقای رحمت الله ایری مدال نقره در حیطه علوم پایه و آقایان میلاد طاری مرادی و آروین رحیمی مدال برنز در حیطه استدلال بالینی را بدست آوردند.

در سال تحصیلی 93-92 نیز در میان دانشجویان کارشناسی این دانشگاه 9 نفر از استعدادهای برتر جهت کارشناسی ارشد معرفی شدند که 5 تن از آنان مشمول سهمیه بدون آزمون و 4 نفر مشمول سهمیه با آزمون گردیدند از میان 5 نفر دانشجویانی که از سهمیه بدون آزمون استفاده نمودند 4 نفر از آنان جهت ورود به مقطع کارشناسی ارشد توسط وزارتخانه پذیرفته شدند اسامی این دانشجویان عبارتند از :

  1. سعیده جعفری دانشجوی رشته رادیوتراپی پذیرفته شده در رشته اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی کردستان
  2. پروین محمودی دانشجوی رشته پرستاری پذیرفته شده در رشته پرستاری داخلی جراحی دانشگاه علوم پزشکی کردستان
  3. سحر حاجی میرزایی دانشجوی رشته مهندسی بهداشت محیط پذیرفته شده در رشته مهندسی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی کردستان
  4. سارا علی اکبری دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی پذیرفته شده در رشته ایمنی شناسی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

 

آیین نامه
آیین نامه تسهیلات آموزشی رفاهی دانشجویان استعداد درخشان
صورت جلسه اولین کارگاه آشنایی با المپیاد