معاون درمان

آخرین اخبار معاونت

تقدیر رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری های وزارت بهداشت از معاون درمان دانشگاه

رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری های وزارت بهداشت از معاون درمان، کارشناس پیوند و همکاران واحد شناسایی و ارجاع مرگ مغزی دانشگاه علوم پزشکی کردستان تقدیر نمود.

یکشنبه 16 دی 1397

پیام تبریک معاون درمان دانشگاه به مناسبت روز اورژانس و فوریت های پزشکی

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان در پیامی روز اورژانس و فوریت های پزشکی را به کلیه مسئولین، اساتید، دانشجویان و پرسنل خدوم فوریت های پزشکی و اورژانس دانشگاه تبریک گفت.

سه‌شنبه 27 شهریور 1397

برگزاری ویدیو کنفرانس در خصوص دومین جشنواره تجارب موفق بیمارستانی در زمینه مدیریت منابع و مصارف

نظر به اینکه دومین جشنواره تجارب موفق بیمارستانی در زمینه مدیریت منابع و مصارف به صورت فصلی و در قطب های 10گانه آمایشی کشور برگزار خواهد شد

سه‌شنبه 20 شهریور 1397

برگزاری اولین جشنواره تجارب و موفق بیمارستانی در زمینه مدیریت منابع و مصارف

با توجه به اعلام معاون محترم درمان وزارت متبوع در خصوص برگزاری اولین جشنواره تجارب و موفق بیمارستانی در زمینه مدیریت منابع و مصارف و پیرو ابلاغ دستورالعمل نحوه اعلام تجارب موفق توسط بیمارستان ها در سامانه ای که به این منظور طراحی شده است...

سه‌شنبه 20 شهریور 1397

کارگاه آموزشی «حفظ و نگهداری ابزار اتاق عمل»

کارگاه آموزشی «حفظ و نگهداری ابزار اتاق عمل» در روز چهار شنبه مورخ 3مرداد ماه 1397 با همت اداره تجهیزات پزشکی معاونت درمان با حضور نمایندگان شرکت های تجهیزات پزشکی درمان تجهیز آفرید و راد طب نقش جهان ، جمعی از مهندسین تجهیزات پزشکی و پرسنل پرستاری و بیهوشی ستادی و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه ، در محل سالن اجتماعات ستاد دانشگاه برگزار گردید.

چهارشنبه 3 مرداد 1397